Началась рекламная кампания Украины на CNN International

12-11-08 | категория: PR, Реклама в СМИ |

Tweet

Україна починає свою першу в історії рекламно-інформаційну кампанію на телеканалі CNN International, повідомляє «Українська правда». Перша хвиля кампанії, яка стартує 10 листопада і триватиме 7 тижнів, присвячена туристичному потенціалу України і передбачає 300 виходів в ефір CNN International рекламного відеоролику «Україна. З красою, ваша».

В майбутньому також планують розміщувати схожі матеріали, присвячені різностороннім аспектам сучасної України, а також її історії.

В коментарі для прес-служби CNN International, міністр культури і туризму України Василь Вовкун заявив, що «Україна – це справжній прихований скарб спільної європейської культурної спадщини».

«Вказана інформаційна кампанія відкриває нову еру присутності України в глобальному інформаційному просторі. З цього моменту Україна буде самостійно та цілеспрямовано формувати свій імідж у світі за допомогою такого потужного інформаційного ресурсу, як CNN International», - заявив Геннадій Курочка, керівний партнер компанії CFC Consulting, ексклюзивного представника CNN International в Україні.

telekritika.uaОставить комментарий

(без регистрации)